Botterweg Auctions Amsterdam > Verzilverd bestek "Lotus" (114 dlg), ontwerp Bjørn Wiinblad 1964, uitvoering Rosenthal / Duitsland
Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw. Belgische keuren van o.m. Delheid. 39 grote vorken, 40 grote lepels, 13 dessertvorken, 30 dessertlepels, 1 pollepel, 25 theelepels, een serveerlepel. Samen 149 stuks. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit twaalf vorken en twaalf lepels. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een bestek voor twaalf personen van 800‰ zilver, bestaande uit grote en kleine vorken, grote en kleine lepels en koffielepels. Eén koffielepel manco. Belgische keuren van Raymond Ruys. – Jordaens N.V. Veilinghuis